YUSUF DİKEÇ AVRUPA ŞAMPİYONU !

YUSUF DİKEÇ AVRUPA ŞAMPİYONU !

Macaristan'da devam etmekte olan Avrupa Şampiyonasında Olimpik Sporcumuz Yusuf DİKEÇ, kendisinden beklenileni yaparak Avrupa Şampiyonu olmuştur 10 metre Havalı Tabanca Finalinde 1'nci olarak altın madalyanın sahibi olan Milli Sporcumuz, bir kez daha bayrağımızı dalgalandırarak tüm milletimizi onurlandırmıştır .

YUSUF DİKEÇ AVRUPA ŞAMPİYONU !

Macaristan'da devam etmekte olan Avrupa Şampiyonasında Olimpik Sporcumuz Yusuf DİKEÇ, kendisinden beklenileni yaparak Avrupa Şampiyonu olmuştur. 10 metre Havalı Tabanca Finalinde 1'nci olarak altın madalyanın sahibi olan Milli Sporcumuz, bir kez daha bayrağımızı dalgalandırarak tüm milletimizi onurlandırmıştır.

Ayrıca Almanya'nın Münih kentinde yapılan yarışmada olimpik sporcularımızdan İsmail KELEŞ gümüş madalya ile kürsüye çıkarak bayrağımızı dalgalandırmış, yine olimpik sporcularımızdan Yavuz İLNAM da Katar′da organize edilen Trap Açık Tüfek Yarışmasında 3. olarak bronz madalyanın sahibi olmuştur. Tüm olimpik sporcularımız olimpiyatlara hazırlık dönemlerinde başarılı sonuçlar alarak bizleri umutlandırmaya ve sevindirmeye devam etmektedirler. Hepsini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Tüm olimpik sporcularımız olimpiyatlara hazırlık dönemlerinde başarılı sonuçlar alarak bizleri umutlandırmaya ve sevindirmeye devam etmektedirler.

Bugünkü Ziyaretçi 1. Toplam Ziyaretçi 187