TOHM KONYA

TOHM KONYA

Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezleri (TOHM) projesi ülkemizin dört bir yanında tespit edilen başarılı genç sporcuların olimpiyat madalyası hedefiyle özel olarak yetiştirilmesi amacıyla çalışmalara başladı Konya dört branşa ev sahipliği yapıyor .

TOHM KONYA

Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezleri (TOHM) projesi ülkemizin dört bir yanında tespit edilen başarılı genç sporcuların olimpiyat madalyası hedefiyle özel olarak yetiştirilmesi amacıyla çalışmalara başladı.

Konya dört branşa ev sahipliği yapıyor. Bisiklet, taekwando, halter ve tabii ki atıcılık. Skeet branşında 17 yaş altı gelecek vaad eden atıcıların tamamı Konya'dan olunca daha önce Mersin olarak belirlenen ev sahibi şehir Konya olarak değiştirildi. Elbette bunda milli takım antrenörü de olan hocamız Ali Rıza Bilgin'in payı büyük. Projenin atıcılık ayağının da başında olan hocamız Konya'da genç sporcularımızı 2020 olimpiyatlarına hazırlayacak. Bilgin Atıcılık Spor Kulübü bünyesinde birlikte açlışan sporcularımız bu defa olimpiyat şampiyonluğu hedefiyle güç birliği yapacak. Tüm sporcularımıza ve hocamıza başarılar diliyor, rast gelsin diyoruz.

Bilgin Atıcılık Spor Kulübü bünyesinde birlikte açlışan sporcularımız bu defa olimpiyat şampiyonluğu hedefiyle güç birliği yapacak.

Bugünkü Ziyaretçi 1. Toplam Ziyaretçi 301